AIRZONE


% 99.9 mükemmel strelize etme gücüne sahiptir. Sebze ve meyvelerin taze tutulmasına, su arıtma tassarufu sağlanmasına, kötü kokuların yok edilmesine, saç ve cilt bakımında, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, yaşlanma etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur. Evinizi, İşyerinizi, Home ofislerinizi ozon dezenfektanı ile kolaylık ile strelize edebilirsiniz.

İş yerinizde dağ esintisi ile iş veriminiz artacak. Anyon üreten etkisi; tütün kokusunu gidererek sizi asif içicilikten korur, iç ortam havasının temiz ve taze kalmasını sağlar. Rütubet, küf, yemek, gaz, tuvalet, sigara vb kötü kokuları yok eder. Havada bulunan bakteri, toz, küf ve poleni nötralize ederek ortadan kaldırır. Bayat hava tazelenip temizlendiğinde konsantrasyonunuz artar.


■ Airzone cihazınızı suyunuzu sterilize etmek için kullanabilirsiniz. Ozon suyun yüzeyine geldiğinde okside olur ve suyun içindeki bir çok mikrobu ve suyun kirlenmesine neden olan maddeyi yok etmeye yardımcı olur.

■ Airzon cihazınızı filtre ve anyon üreten toz toplayıcı özelliği sayesinde iç ortam havanızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz.


■ Airzone cihazınızı sebze ve meyvelerinizi sterilize etmek için kullanabilirsiniz. Meyve ve sebzelerinizde kalmış tüm böcek ilaçlarını, kimsayasal kalıntıları ve ağır metalleri yok etmeye yardımcı olur.

■ Airzone ile mutfağınızda kullandığınız tüm araç gereçleri ( çatal, bıçak, kaşık vb. ) sterilize etmeni mümkün.■ Airzone ile çocuğunuza ait emzik, biberon, suluk ve tüm bebek çocuk malzemelerinizi güvenle sterilize edebilirsiniz. Üstelik bunları hiç bir kimyasal kullanmadan yaparsınız.

■ Airzone ile ozonlanmış suyu bitkilerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bitkilerinizin büyümesine yardımcı olur.■ Airzone ile buzdolabında oluşan kötü kokuları gidermeye yardımcı olur.

■ Airzone ile kıyafet dolabınızda kıyafetlerin üzerinde kalan deterjan atıkları, kötü kokular ve kapalı kaldıkları için oluşabilecek küf vb. kokuları yok etmeye ve sterilize etmeye yardımcı olur.

■ Airzone ile banyoda kullandığınız ürünleri sterilize edebilir, su dolu bir küveti ozonlayarak cildinize bakım yapabilirsiniz.


■ Airzone arabanızdaki kötü kokuları yok etmeye ve sterilize etmeye yardımcı olur.

■ Airzone anyon üreten hava temizleme özelliği ile ormanın temiz ve canlı havasını evinize getirir.

■ Airzone ile aksesuarların sebebiyet verdiği cilt alerjilerinizi büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

■ Airzone ile evcil hayvanlarınızı yıkarken oluşan kötü kokuyu giderebilirsiniz.


■ İç mekanları ozonla sterilize ettikten sonra, lütfen pencereleri açarak temiz hava girişini sağlayın.

■ Ürünü yere veya suya düşürmemeye dikkat edin ve çocuklardan uzak tutun.

■ Mesafeyi ozon deliğinden en az 0.5 m uzaklıkta tutun.

■ İçme suyu ozonlandıktan ( sterilize edildikten ) sonra 20 - 30 dakika dinlendirilmelidir.■ Suyun geri akışını önlemek için, ürünü su kabının içindeki suyun seviyesinden daha yüksek bir yere yerleştirin.

■ Kapalı mekanlarda ürünü çok uzun süreli kullanmayın.

■ Ozon deliğine çok fazla yaklaşmayın ve ozonu doğrudan solumayın.


■ Ürün ile beraber gelen ozon hortumlarından mavi olan banyoda kullanılmak için, beyaz olan ise suyu sterilize etmek ve yiyeceklerinzi ozonlamak vb. için kullanılır.

■ Airzon'un ön tarafında bulunun toz toplayıcıyı alkol veya deterjanlı bezle temizleyin.

■ Düzenli olarak elektrikli süpürge veya yumuşak bir fırça ile hava giriş filtresini temizleyin.